Artykuły kościelne i religijne


Sklep z dewocjonaliami oferuje cały szereg artykułów służących i pomagających w praktykowaniu wiary katolickiej.Wszystko, czego potrzebujesz z okazji chrztu, komunii, bierzmowania czy ślubu znajdziesz w sklepach z dewocjonaliami.
Oferta jest bardzo szeroka i nie poprzestaje jedynie na wyżej wspomnianych artykułach.
Możliwe są także do zakupu wszelkiego rodzaju naczynia liturgiczne jak kielichy, monstrancje, pateny na kielich, naczynia na komunikanty, puszki. Kup bożonarodzeniowe szopki betlejemskie.
W ofercie dobrego sklepu z dewocjonaliami znajdą się także szaty liturgiczne, mszalne, komże, alby, ornaty, stuły, bielizna kielichowa, obrusy ołtarzowe.
Można także nabyć krzyże, na przykład procesyjne lub inne.
Akcesoria liturgiczne takie jak buteleczka na wodę święconą, oleje, węgielki i kadzidła mogą być również w ofercie sklepu.
Cała mnogość modlitewników, wiele wydań Pisma Świętego, koronki i nabożeństwa w postaci małych książeczek do modlitwy, to także oferta wielu sklepów z dewocjonaliami.
Różaniec to praktycznie podstawowy asortyment każdego sklepu religijnego. Może być on wykonany z drewna, kamieni szlachetnych lub tworzyw sztucznych. Świece, paschały, roratki, świece adwentowe, gromniczne- wykonane z wosków, parafiny lub z wkładami olejowymi.
Cały asortyment dostępny w sklepie zaspokoi każdego wiernego.

Zobacz: ogrody Kraków.