Dla magazynu, hali oraz mieszkania- kurtyny PCV w wielu warunkach


Przegrody PCV są przydatnym wyposażeniem magazynów, hal przemysłowych lub mroźni i chłodni. Pozwalają odgrodzić dane strefy oraz umożliwić swobodne poruszanie się po pomieszczeniach. Mają także wiele innych zalet.

Kurtyny przemysłowe, jak sama nazwa wskazuje, spotykane są głównie w miejscach pracy- najczęściej produkujących lub obsługujących branżę spożywczą, farmaceutyczną, elektroniczną lub kosmetyczną. Wielość zastosowań takich kotar zachęca jednak do instalacji ich w prywatnych, małych przedsiębiorstwach, a nawet w mieszkaniach. ekrany spawalnicze. W zależności od rodzaju, mogą chronić przed insektami, zapobiegać rozprzestrzenianiu się pożaru, utrzymywać konkretną temperaturę wnętrza lub też ograniczać ucieczkę ciepła, wpływając na oszczędność energii. Lokale gastronomiczne lub hale produkcyjne mające kontakt z żywnością, najczęściej stosują przegrody plastikowe, które zapobiegają dostawaniu się owadów do pomieszczeń przechowujących artykuły spożywcze. Branża gastronomiczna stosuje je także, by utrzymać sprzyjające warunki w chłodniach.

Kurtyny z PCV to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu w miejscu pracy, a także poza nim. Łatwy montaż pozwala dostosować się także do warunków domowych.

Polecane: dekarstwo Poznań.