Jak stworzyć i pozycjonować stronę internetową?


Chcesz założyć stronę internetową? Aby to zrobić nie musisz być programistą, czy grafikiem. Wystarczy skorzystać ze stron dla blogerów, które oferują gotowe szalony stron. Do wyboru jest wiele opcji, kolorów i innych szczegółów.

tworzenie stron www poznań musisz zacząć od wymyślenia unikalnej nazwy. Zależy ona przede wszystkim, od tego, do czego ma służyć ta strona. Jeśli ma reklamować twój sklep internetowy to nazwa powinna być taka sama jak reklamowana firma. Jeśli jesteś freelancerem, a strona ma promować twoje usługi i zawierać cennik, oraz kontakt do ciebie, to nazwa powinna być kreatywna, zachęcająca potencjalnych klientów do odwiedzenia strony. Szata graficzna ma ważną rolę, a szczególnie gdy jesteś grafikiem.

Jeśli strona jest gotowa to czas przejść do drugiego etapu, czyli wypromowania jej spośród konkurencji. pozycjonowanie stron internetowych poznań to działania mające na celu sprawić, aby po wpisaniu danej frazy w google nasz strona wyświetlała się jak najwyżej. Czynniki wpływające na pozycjonowanie to:

– ilość treści na stronie,
– zawartość słów kluczowych, czyli tych najczęściej wpisywanych w wyszukiwarki,
– unikalność treści,
– szybkość ładowania strony,
– ilość odnośników na innych stronach, które promują naszą stronę,
– popularność naszej strony w social mediach.